Abika Šatní skříň PLASTER 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
11 809 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: AbikaTento kvalitní produkt Abika Šatní skříň PLASTER 150/200/62 barevné provedení: můžete dostat mimo jiné na našem webu v kategorii šatní skříně. Vyberte si vyjímečné výrobky z této sekce za nejnižší cenu.

Vysoce kvalitní produkt Abika Šatní skříň PLASTER 150/200/62 barevné provedení: od odblíbeného výrobce Abika máte možnost nakoupit tady teď za outletovou cenu. Akční cena 11 809 Kč.