Abika Šatní skříň PLASTER 2 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 2  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
9 853 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Zlevněný výrobek máte možnost sehnat právě teď tu na webu umístěný v sekci šatní skříně. Mrkněte na podobné produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený produkt Abika Šatní skříň PLASTER 2 100/200/62 barevné provedení: s pečetí kvality od značky Abika pohodlně seženete v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Nyní pořídíte od 9 853 Kč.