Abika Šatní skříň PLASTER 2 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 2  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
11 418 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Kvalitní produkt Abika Šatní skříň PLASTER 2 120/200/62 můžete získat lehce tady a teď na našich stránkách v populární sekci šatní skříně. Nyní koupíte podobné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova. To však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené zboží značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce Abika pro své zákazníky nabízí vynikající zboží Vždyť to vidíte sami.

Tento unikátní výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 2 120/200/62 barevné provedení: od známé kvalitní značky Abika lze získat momentálně na webu až neuvěřitelně levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 11 418 Kč.