Abika Šatní skříň PLASTER 2 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 2  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
12 894 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Hodně povedený výrobek je dostupný právě teď na stránkách ve známé sekci šatní skříně. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této sekce v akci. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky značky Abika. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Abika nabízí kvalitní sortiment.

Tento velmi žádaný produkt Abika Šatní skříň PLASTER 2 150/200/62 barevné provedení: od výrobce s mnohaletou tradicí Abika můžete sehnat momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Cena již od 12 894 Kč.