Abika Šatní skříň PLASTER 2 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 2  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
15 868 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: AbikaTento akční výrobek Abika Šatní skříň PLASTER máte možnost sehnat lehce tu ve známé kategorii šatní skříně. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této známé sekce za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více produktů od značky Abika. Najdete je níže na této stránce.

Povedený produkt Abika Šatní skříň PLASTER 2 200/200/62 barevné provedení: od skvělé a známé značky Abika lze nakoupit momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Nabídka od 15 868 Kč.