Abika Šatní skříň PLASTER 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
14 689 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Tento designový kousek lze zakoupit bez problémů tady a teď na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Nyní získáte akční produkty z této známé sekce za extra cenu!

Tento akční produkt Abika Šatní skříň PLASTER 200/200/62 barevné provedení: od našeho výrobce Abika pohodlně seženete právě nyní v akci! Nabídky již od 14 689 Kč.