Abika Šatní skříň PLASTER 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER  250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
18 266 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Tento velmi žádaný produkt Abika Šatní skříň PLASTER 250/200/62 barevné provedení: lze koupit již dnes tu na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní můžete najít jiné výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu.

Žádaný produkt Abika Šatní skříň PLASTER 250/200/62 barevné provedení: od předního výrobce Abika snadno můžete sehnat aktuálně na webu za báječnou cenu! Aktuálně v akci od 18 266 Kč.