Abika skříň TOKYO 1 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 1  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 350 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: AbikaTento akční produkt máte možnost získat ještě na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Vyberte si zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! Tato značka Abika má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment Přesvědčte se!

Vysoce kvalitní produkt Abika skříň TOKYO 1 120/200/62 barevné provedení: od známého výrobce Abika jednoduše můžete pořídit ještě dnes za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 6 350 Kč.