Abika skříň TOKYO 1 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 1  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 372 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Tento exkluzivní produkt je k získání bez obtíží tady na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované kategorii za super ceny!

Oblíbený kus Abika skříň TOKYO 1 180/200/62 barevné provedení: od top výrobce Abika můžete nakoupit momentálně až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za 8 372 Kč.