Abika skříň TOKYO 1 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 1  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 654 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Hodně povedený produkt Abika skříň TOKYO 1 200/200/62 barevné provedení: máte možnost nakoupit bezstarostně na webu v kategorii šatní skříně! Vyberte si ostatní produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu.

Vysoce kvalitní výrobek Abika skříň TOKYO 1 200/200/62 barevné provedení: od kvalitního výrobce Abika pohodlně získáte právě teď za výborné peníze. Právě teď jen za 8 654 Kč.