Abika skříň TOKYO 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
5 871 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Kvalitní a levný produkt Abika skříň TOKYO 120/200/62 barevné provedení: máte možnost sehnat přímo tady na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. Věhlasný dodavatel Abika pro své zákazníky prodává top zboží. Nové kousky každý den!

Tento akční a ve slevě výrobek Abika skříň TOKYO 120/200/62 barevné provedení: od známé společnosti Abika máte možnost dostat u nás nyní za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 5 871 Kč.