Abika skříň TOKYO 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 600 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Povedený produkt lze koupit prostě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně. Nyní pořídíte vyjímečné kousky z této rubriky z pohodlí domova. Věhlasný výrobce Abika dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Abika. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Abika skříň TOKYO 180/200/62 barevné provedení: od skvělého výrobce Abika jde koupit zde téměř zdarma. Levně za cenu 7 600 Kč.