Abika skříň TOKYO 2 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 2  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 111 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Ve slevě tento produkt Abika skříň TOKYO 2 150/200/62 barevné provedení: lze získat jednoduše tu umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní pořídíte oblíbené výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Abika dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. Udělejte si radost.

Tento zlevněný kousek Abika skříň TOKYO 2 150/200/62 barevné provedení: od skvělé značky Abika jde pořídit zrovna napořád výhodně. Nyní pořídíte za 7 111 Kč.