Abika skříň TOKYO 2 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 2  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 654 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Tento oblíbený výrobek je k získání prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně. Vyberte si akční kusy z této známé kategorie ve výprodejové akci.

Žádaný kousek Abika skříň TOKYO 2 200/200/62 barevné provedení: od značky s tradicí a dobrou pověstí Abika je k dostání zde nyní za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 8 654 Kč.