Abika skříň TOKYO 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 980 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Hodně povedený produkt Abika skříň TOKYO 200/200/62 barevné provedení: lze sehnat bez problémů na stránkách v sekci šatní skříně. Vyhledejte si parádní produkty z této rubriky za výborné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další zboží značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Abika dlouhodobě vyrábí top sortiment.

Neodolatelný kousek Abika skříň TOKYO 200/200/62 barevné provedení: od oblíbené značky Abika pohodlně pořídíte online téměř zdarma. Ceny již od 7 980 Kč.