Abika skříň TOKYO 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO  250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
9 524 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: AbikaLevný výrobek můžete nakoupit pohodlně tady na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně! Pořiďte si nové kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Abika vám představuje top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento zlevněný kus Abika skříň TOKYO 250/200/62 barevné provedení: od značky s tradicí a dobrou pověstí Abika jde pořídit zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 9 524 Kč.