Abika skříň TOKYO 3 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 3  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 935 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Velmi prodávaný produkt Abika skříň TOKYO 3 120/200/62 lze nakoupit prostě tady na našich stránkách zařazený v rubrice šatní skříně. Nyní můžete získat nové zboží ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené produkty od značky Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Abika vám nabízí prvotřídní produkty. Však to vidíte sami.

Tento velmi žádaný výrobek Abika skříň TOKYO 3 120/200/62 barevné provedení: od kvalitní společnosti Abika můžete pořídit zde nyní v akci! Momentálně k dispozici za 6 935 Kč.