Abika skříň VERONA 1 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 1  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
5 480 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Povedený výrobek Abika skříň VERONA 1 100/200/62 barevné provedení: jde nakoupit aktuálně tady u nás v populární sekci šatní skříně. Najděte si zlevněné produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Abika má k dispozici vysoce kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a levný produkt Abika skříň VERONA 1 100/200/62 barevné provedení: od dodavatele s dlouholetou historií Abika je k sehnání již dnes za extra cenu. Právě teď za cenu 5 480 Kč.