Abika skříň VERONA 1 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 1  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 980 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: AbikaTento velmi oblíbený produkt Abika skříň VERONA 1 180/200/62 barevné můžete najít jednoduše tady na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit jiné kousky ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Populární dodavatel Abika vám může poskytnout skvělé produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento neodolatelný výrobek Abika skříň VERONA 1 180/200/62 barevné provedení: od top značky Abika jde pořídit momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 7 980 Kč.