Abika skříň VERONA 2 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek troje posuvné dveře pouze u rozměru 250 cm Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 046 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek troje posuvné dveře pouze u rozměru 250 cm Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: viz obrázek troje posuvné dveře pouze u rozměru 250 cm Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Výjimečný a žádaný výrobek Abika skříň VERONA 2 100/200/62 máte možnost sehnat pohodlně tu na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Máme pro vás ještě další produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Známá značka Abika vám poskytuje skvělé výrobky. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Abika skříň VERONA 2 100/200/62 barevné provedení: od předního výrobce Abika k dostání tady a teď napořád výhodně! Právě teď za cenu 6 046 Kč.