Abika skříň VERONA 2 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 654 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Zcela unikátní výrobek Abika skříň VERONA 2 180/200/62 barevné provedení: lze získat přímo tu na našem webu ve známé kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy z této známé rubriky ve výprodejové akci! To není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Abika má na skladě kvalitní výrobky Podívejte se sami.

Výjimečný a žádaný produkt Abika skříň VERONA 2 180/200/62 barevné provedení: od společnosti se zárukou kvality Abika můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Nyní pořídíte za 8 654 Kč.