Abika skříň VERONA 2 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 948 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: AbikaTento unikátní produkt Abika skříň VERONA 2 200/200/62 barevné provedení: lze nakoupit snadno na našem webu ve známé sekci šatní skříně! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této oblíbené sekce jednoduše online. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další prověřené kousky značky Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Abika skříň VERONA 2 200/200/62 barevné provedení: od známého výrobce Abika jednoduše získáte v naší internetové nabídce za výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 8 948 Kč.