Abika skříň VERONA 3 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 3  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 623 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: AbikaVelmi žádaný výrobek Abika skříň VERONA 3 120/200/62 barevné provedení: je k dispozici lehce tady a teď na našem webu v rubrice šatní skříně! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této kategorie v akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Abika dlouhodobě prodává špičkový sortiment. Však to vidíte sami.

Vynikající produkt Abika skříň VERONA 3 120/200/62 barevné provedení: od výrobce se skvělou pověstí Abika jednoduše můžete získat u nás právě trvale výhodně. Levně za cenu 6 623 Kč.