Abika skříň VERONA 4 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 4  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 046 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika
Ve slevě produkt Abika skříň VERONA 4 100/200/62 barevné provedení: můžete koupit bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně! Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice snadno online!

Tento akční kousek Abika skříň VERONA 4 100/200/62 barevné provedení: od společnosti s výborným jménem Abika můžete pořídit právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 6 046 Kč.