Abika skříň VERONA 4 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 4  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 623 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Hodně povedený produkt Abika skříň VERONA 4 120/200/62 barevné provedení: získáte teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci v akci.

Zlevněný produkt Abika skříň VERONA 4 120/200/62 barevné provedení: od výrobce se zárukou kvality Abika jde nakoupit momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Stojí teď u nás 6 623 Kč.