Abika skříň VERONA 4 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 4  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 511 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Výrobce: Abika Akční a ve slevě produkt jde získat bez problémů tu na našem webu ve známé kategorii šatní skříně. Nyní si můžete pořídit ještě podobné kousky z naší kategorie za nejlepší ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce více kousků od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější produkt Abika skříň VERONA 4 150/200/62 barevné provedení: od společnosti s úžasnou pověstí Abika máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách za výborné peníze. Ve skvělé akci za 7 511 Kč.