Abika skříň WAVE 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
5 909 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Super produkt Abika skříň WAVE 100/200/62 můžete koupit bez obtíží tady na webu ve známé kategorii šatní skříně! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Hodně prodávaný kus Abika skříň WAVE 100/200/62 barevné provedení: originál od výrobce Abika jednoduše naleznete právě teď pořád výhodně! Nyní pořídíte za 5 909 Kč.