Abika skříň WAVE 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 261 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Tento zlevněný produkt Abika skříň WAVE 120/200/62 získáte bez obtíží u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Najděte si parádní produkty z této známé sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zajímavý produkt Abika skříň WAVE 120/200/62 barevné provedení: od předního výrobce Abika jednoduše můžete sehnat u nás právě za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 6 261 Kč.