Abika skříň WAVE 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 326 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika
Velmi žádaný produkt Abika skříň WAVE 150/200/62 barevné provedení: je k sehnání mimo jiné tu na našich stránkách v sekci šatní skříně! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! Přední dodavatel Abika dlouhodobě prodává top sortiment.

Super produkt Abika skříň WAVE 150/200/62 barevné provedení: od známé značky Abika můžete nakoupit u nás pořád výhodně! Aktuálně v akci za 7 326 Kč.