Abika skříň YORK 1 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 1 120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 486 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika
Unikátní produkt Abika skříň YORK 1 120/200/62 barevné provedení: jde pořídit aktuálně tu na stránkách ve známé rubrice šatní skříně. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé rubriky ve slevě! Dodavatel Abika pro vás vyrábí kvalitní výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Abika skříň YORK 1 120/200/62 barevné provedení: od společnosti se zárukou kvality Abika jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní za akční cenu. Zrovna teď v akci za 6 486 Kč.