Abika skříň YORK 1 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 1 200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 577 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Velmi oblíbený produkt Abika skříň YORK 1 200/200/62 barevné je k získání aktuálně na stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Nyní najdete nové výrobky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Populární značka Abika představuje prvotřídní produkty. A to je teprve začátek. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní kousky značky Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek Abika skříň YORK 1 200/200/62 barevné provedení: od přední společnosti Abika lze koupit u nás právě v bezva akci. Na našich stránkách za 8 577 Kč.