Abika skříň YORK 1 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 1 250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
10 198 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika
Oblíbený produkt Abika skříň YORK lze pořídit zrovna tu na našem webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit nové zboží z této sekce ve výhodné akci! Oblíbený výrobce Abika má na skladě vysoce kvalitní výrobky. A to je teprve začátek! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další zboží značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Abika skříň YORK 1 250/200/62 barevné provedení: od této skvělé značky Abika lze pořídit momentálně extra se slevou! Na našich stránkách za 10 198 Kč.