Abika skříň YORK 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 233 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Oblíbený výrobek Abika skříň YORK 120/200/62 je k získání právě teď tu na našem webu v sekci šatní skříně. Vyberte si zcela nové produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně oblíbený kus Abika skříň YORK 120/200/62 barevné provedení: od skvělé značky Abika máte možnost dostat teď napořád výhodně! Výhodně za super cenu 6 233 Kč.