Abika skříň YORK 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 961 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Velmi žádaný kousek Abika skříň YORK 180/200/62 seženete rovnou tady na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně. Vyberte si skvělé výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny.

Povedený produkt Abika skříň YORK 180/200/62 barevné provedení: od výrobce se zárukou kvality Abika najdete v naší internetové nabídce za super cenu. Právě nyní za 7 961 Kč.