Abika skříň YORK 2 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 2 120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 408 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika
Oblíbený produkt Abika skříň YORK je k získání rovnou na webu umístěný v sekci šatní skříně! Prozkoumejte zlevněné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Abika vám může nabídnout vynikající produkty.

Tento akční a ve slevě produkt Abika skříň YORK 2 120/200/62 barevné provedení: značky Abika je k dostání tady a teď pořád výhodně. Výhodně za cenu 6 408 Kč.