Abika skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 092 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Nový produkt Abika skříň YORK 2 máte možnost nakoupit teď na stránkách ve známé kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární rubriky za extra cenu! Známá značka Abika vyrábí velmi kvalitní výrobky To není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další skvělé kousky od značky Abika. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Abika skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení: od odblíbeného výrobce Abika jde sehnat na našich stránkách nyní výhodně! Teď v akci 7 092 Kč.