Abika skříň YORK 2 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 2 180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 235 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika Ve slevě tento produkt Abika skříň YORK 2 180/200/62 barevné provedení: máte možnost získat teď tady na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za akční cenu. Věhlasný výrobce Abika vám nabízí vynikající sortiment. A to je teprve začátek! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Abika. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Abika skříň YORK 2 180/200/62 barevné provedení: od společnosti se zárukou kvality Abika je dostupný zde teď za rozumné peníze. Výhodně za cenu 8 235 Kč.