Abika skříň YORK 2 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 2 250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
11 488 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Výrobce: Abika
Levný výrobek Abika skříň YORK 2 250/200/62 je k sehnání pohodlně tu umístěný v sekci šatní skříně. Nyní koupíte zcela nové kusy z této populární rubriky za nejnižší cenu. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další skvělé kousky značky Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Abika vás obohatí o prvotřídní zboží.

Neodolatelný kousek Abika skříň YORK 2 250/200/62 barevné provedení: od top výrobce Abika snadno naleznete momentálně na webu za skvělou cenu! Akční cena od 11 488 Kč.