Adrk stolek SELLA 176/28/40 výprodej :

Uspořádání: stolek disponuje dvěma uzavíratelnýma skříňkami a jednou otevřenou policí Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Adrk  stolek SELLA  176/28/40 výprodej :
Značka: Adrk
1 699 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stolek disponuje dvěma uzavíratelnýma skříňkami a jednou otevřenou policí Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání: stolek disponuje dvěma uzavíratelnýma skříňkami a jednou otevřenou policí Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Adrk
Vynikající výrobek Adrk stolek SELLA 176/28/40 výprodej : lze sehnat ještě na našich stránkách v sekci tv stolky. Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další zboží od značky Adrk. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Adrk stolek SELLA 176/28/40 výprodej : od našeho předního výrobce Adrk jednoduše najdete u nás nyní extra výhodně! K sehnání zrovna v akci za 1 699 Kč.