Barová stolička Bar One Tap Simplet černý matný

Barová židle Bar One Tap od společnosti Simplet je dokonalým řešením pro restaurace, bary nebo hotelové pokoje. Barová stolička... více informací »
Barová stolička Bar One Tap Simplet černý matný
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Barová židle Bar One Tap od společnosti Simplet je dokonalým řešením pro restaurace, bary nebo hotelové pokoje. Barová stolička...

Barová židle Bar One Tap od společnosti Simplet je dokonalým řešením pro restaurace, bary nebo hotelové pokoje. Barová stolička má nastavitelnou výšku sedadla, pohodlný polštář na sedadle, oporu nohou a otočné sedadlo. Díky všem těmto vlastnostem je stolička extrémně funkční – její výšku sedadla můžete upravit na libovolnou výšku stolu. Další výhodou je matný povrch, který dodává eleganci a styl. Barová židle Bar One Simpet je k dispozici také v jiných barvách.
Max.ks v kartonu: 2
Hmotnost kartonu: 13,6 kg
Rozměry kartonu: 46 x 37 x 46 cm
Výrobce: MöblerKvalitní a oblíbený produkt Barová stolička Bar One Tap je k získání bez problémů tady u nás zařazený v rubrice barové židle! Získejte zcela nové zboží z naší kategorie za výborné peníze!

Akční výrobek Barová stolička Bar One Tap Simplet černý matný od známého výrobce Möbler jednoduše můžete získat právě teď za nejnižší cenu. Nyní získáte od 1 999 Kč.