Barová stolička Cazas

Barová židle Cazas bude dobrým doplňkem bytu v podkrovním stylu. Jeho dubové sedadlo má tvar, který umožňuje pohodlné sezení.... více informací »
Barová stolička Cazas
Značka: Möbler
1 899 Kč
Do obchodu
Barová židle Cazas bude dobrým doplňkem bytu v podkrovním stylu. Jeho dubové sedadlo má tvar, který umožňuje pohodlné sezení....

Barová židle Cazas bude dobrým doplňkem bytu v podkrovním stylu. Jeho dubové sedadlo má tvar, který umožňuje pohodlné sezení. Kovová základna je práškově lakovaná černě. Sedadlo bylo připevněno k základně pomocí 4 šroubů. Nohy stoličky připomínají skluzavky a jsou navzájem spojeny pomocí podpěry, která navíc funguje jako opěrka nohou. Nohy stolu mají ochranu, díky které stůl neklouže a nepoškrábe podlahu.
Maximální zatížení: 120 kg.
Šířka sedadla: 39,5 cm.
Hloubka sedadla: 30 cm
Výrobce: Möbler Hodně oblíbený produkt Barová stolička Cazas můžete sehnat taky tu umístěný v rubrice barové židle! Nyní získáte ostatní produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Möbler pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Barová stolička Cazas od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler lze získat momentálně za výborné peníze! Nyní za 1 899 Kč.