Barová stolička Finch černý

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je vyrobeno z černě... více informací »
Barová stolička Finch černý
Značka: Möbler
1 899 Kč
Do obchodu
Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je vyrobeno z černě...

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je vyrobeno z černě lakovaného kovu. Sedadlo je matné. Díky použití kovu je stolička velmi odolná a univerzální. Stylová kovová noha vytváří zajímavou kombinaci se sedadlem. Uprostřed výšky nohy byla umístěna působivá opěrka nohou. Sedadlo je otočné a výškově nastavitelné. Základna stoličky je práškově lakovaná černá.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost stolice: 6,8 kg
Kusů v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 43cm x 43cm x 33cm
Výška sedáku: 82 cm
Šířka sedáku: 32 cm
Hloubka sedáku: 35 cm
Výrobce: Möbler Tento akční a ve slevě kousek Barová stolička Finch černý jde sehnat v pohodě tady na stránkách v sekci barové židle! Nyní si můžete pořídit kvalitní výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze!

Tento skvělý kousek Barová stolička Finch černý od kvalitní společnosti Möbler dostanete aktuálně na webu ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 1 899 Kč.