Barová stolička Finch Vic tmavě šedý

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou... více informací »
Barová stolička Finch Vic tmavě šedý
Značka: Möbler
1 799 Kč
Do obchodu
Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou...

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou tmavě šedou sametovou látkou. Díky použití kovu je stolička velmi odolná a univerzální. Stylová kovová noha vytváří zajímavou kombinaci se sedadlem. Uprostřed výšky nohy byla umístěna působivá opěrka nohou. Sedadlo je otočné a výškově nastavitelné. Základna stoličky je práškově lakovaná černá.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost stolice: 6,8 kg
Kusů v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 38cm x 45cm x 43cm
Výška sedáku: 82 cm
Šířka sedáku: 33 cm
Hloubka sedáku: 33 cm
Výrobce: Möbler Tento vynikající produkt Barová stolička Finch Vic tmavě šedý pořídíte již dnes tu na webu v populární sekci barové židle. Pořiďte si kvalitní kousky ze zmíněné kategorie za akční cenu!

Povedený kousek Barová stolička Finch Vic tmavě šedý od výrobce s dobrým jménem Möbler máte možnost koupit tady a teď za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 1 799 Kč.