Barová stolička Gregory černý

Barová stolička Grego je krásným designovým prvkem, který se perfektně hodí k přepadu ve vaší kuchyni nebo jídelně a dodá mu... více informací »
Barová stolička Gregory černý
Značka: Möbler
1 899 Kč
Do obchodu
Barová stolička Grego je krásným designovým prvkem, který se perfektně hodí k přepadu ve vaší kuchyni nebo jídelně a dodá mu...

Barová stolička Grego je krásným designovým prvkem, který se perfektně hodí k přepadu ve vaší kuchyni nebo jídelně a dodá mu moderní charakter. Tvarované sedadlo obklopuje naše tělo a zaručuje stabilní a pohodlné držení těla při sezení. Černé sedadlo vyrobené z odolného polypropylenu, což je extrémně odolný materiál, spočívá na černé kovové základně, která poskytuje struktuře stabilní oporu. Stolička je také vybavena pohodlnou opěrkou nohou, díky níž bude používání ještě pohodlnější.
Rozměry kartonu: 60 x 48 x 83,5 cm
Max.počet položek v krabici: 4
Výrobce: Möbler
Ve slevě tento produkt Barová stolička Gregory černý jde nakoupit rovnou tady a teď na našem webu ve známé sekci barové židle. Máme pro vás podobné výrobky ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás více kousků značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Barová stolička Gregory černý pocházející od značky Möbler lze sehnat na našich stránkách nyní trvale výhodně! Akční cena od 1 899 Kč.