Barová stolička Lexi bílý

Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána... více informací »
Barová stolička Lexi bílý
Značka: Möbler
2 399 Kč
Do obchodu
Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána...

Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána neobvyklým sedadlem a štíhlými nohami, fyzickou lehkost a pohodlí používání v různých podmínkách zajišťuje polypropylen, ze kterého byl vyroben. Díky matnému materiálu vypadá stolička elegantně a zároveň se snadno čistí. Základna stoličky byla vyztužena příčnými šroubovými držáky, které zaručují stabilitu a také podepírají nohy. Židle stejného jména – Lexi, dokonale zapadají do barové stoličky. Stolička je inspirována designem Masters. Je k dispozici ve třech barevných verzích.
Max.nosnost: 120 kg
Šířka sedáku: 30 cm
Hloubka sedáku: 36,5 cm
Rozměry kartonu: 132x69x51 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost: 16,8 kg
Výrobce: Möbler
Hodně povedený výrobek Barová stolička Lexi bílý jde koupit ještě tu na stránkách v sekci barové židle. Připravili jsme parádní produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento levný produkt Barová stolička Lexi bílý od společnosti s výborným jménem Möbler pohodlně získáte v naší nabídce trvale výhodně. Akční cena 2 399 Kč.