Barová stolička Lexi šedý

Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána... více informací »
Barová stolička Lexi šedý
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána...

Expresivní, originální forma barové židle Lexi potěší svou fantazií a stimuluje představivost. Vizuální lehkost je dána neobvyklým sedadlem a štíhlými nohami, fyzickou lehkost a pohodlí používání v různých podmínkách zajišťuje polypropylen, ze kterého byl vyroben. Díky matnému materiálu vypadá stolička elegantně a zároveň se snadno čistí. Základna stoličky byla vyztužena příčnými šroubovými držáky, které zaručují stabilitu a také podepírají nohy. Židle stejného jména – Lexi, dokonale zapadají do barové stoličky. Stolička je inspirována designem Masters. Je k dispozici ve třech barevných verzích.
Max.nosnost: 120 kg
Šířka sedáku: 30 cm
Hloubka sedáku: 36,5 cm
Rozměry kartonu: 132x69x51 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost: 16,8 kg
Výrobce: MöblerDesignový výrobek pořídíte rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice barové židle! Nyní můžete najít parádní produkty z naší kategorie v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbler svým zákazníkům nabízí top zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Unikátní a oblíbený produkt Barová stolička Lexi šedý od značky s dlouholetou historií Möbler pohodlně dostanete právě teď za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 599 Kč.