Barová stolička Nest Simplet bílý

Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale... více informací »
Barová stolička Nest Simplet bílý
Značka: Möbler
1 599 Kč
Do obchodu
Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale...

Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale ladí s matnou práškovou barvou nohy stoličky. Opěradlo a sedadlo stoličky tvoří jednotný celek s překvapivým tvarem. Zajímavé řešení spojující opěradlo se sedadlem dodává moderní a nadčasový vzhled. Stolička Nest vypadá jako umělecké dílo. V minulosti byly barové stoličky spojovány pouze s bary. Dnes jsou dokonalým vybavením moderních interiérů domů a bytů. Barová stolička Nest Simplet je dokonalá jako kuchyňská stolička, jídelní stolička nebo kuchyňská ostrovní stolička. Průměr základny stolice 38,5 cm
Rozměry kartonu: 46 cm x 46 cm x 37 cm
Max.počet položek v krabici: 2
Výrobce: Möbler
Ve slevě produkt Barová stolička Nest Simplet získáte bezprostředně tu v populární sekci barové židle! Najděte si ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Značka Möbler svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Barová stolička Nest Simplet bílý od dodavatele zboží Möbler snadno získáte u nás právě ve slevě. Akční ceny již od 1 599 Kč.