Barová stolička Nest Simplet černý

Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale... více informací »
Barová stolička Nest Simplet černý
Značka: Möbler
1 399 Kč
Do obchodu
Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale...

Barová židle Nest Simplet je vyrobena z kombinace polypropylenového sedáku a kovové základny. Matný polypropylen sedadla dokonale ladí s matnou práškovou barvou nohy stoličky. Opěradlo a sedadlo stoličky tvoří jednotný celek s překvapivým tvarem. Zajímavé řešení spojující opěradlo se sedadlem dodává moderní a nadčasový vzhled. Stolička Nest vypadá jako umělecké dílo. V minulosti byly barové stoličky spojovány pouze s bary. Dnes jsou dokonalým vybavením moderních interiérů domů a bytů. Barová stolička Nest Simplet je dokonalá jako kuchyňská stolička, jídelní stolička nebo kuchyňská ostrovní stolička. Průměr základny stolice 38,5 cm
Rozměry kartonu: 46 cm x 46 cm x 37 cm
Max.počet položek v krabici: 2
Výrobce: Möbler Velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit bezstarostně na našem webu v populární sekci barové židle! Najděte si nové produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Designový produkt Barová stolička Nest Simplet černý od výrobce s dobrým jménem Möbler můžete získat v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 399 Kč.