Barová stolička Paris Back oranžový inspirovaný Tolix

Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová,... více informací »
Barová stolička Paris Back oranžový inspirovaný Tolix
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová,...

Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová, ručně vyrobená stolička s průmyslovou formou dodá vašemu domácímu koutku relaxace kouzlo. Stolička je vyrobena výhradně z oranžově lakovaného kovu. Pomocí práškové metody k potažení stolice byl povrch jednotný a hladký. Další výhodou stoličky je vysoké opěradlo, které zvyšuje komfort sezení, a praktická podpora nohou. Nohy instalované v plastové základně chrání podlahu před možným poškrábáním. Další výhodou stoličky je, že je stohovatelná.
Maximální zatížení stolice: 120 kg
Výrobce: Möbler
Exkluzivní produkt Barová stolička Paris Back oranžový inspirovaný máte možnost sehnat jednoduše u nás v oblíbené sekci barové židle! Vyberte si ještě jiné zboží z naší rubriky za výborné peníze!

Hodně oblíbený kus Barová stolička Paris Back oranžový inspirovaný Tolix od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler jde koupit v naší internetové nabídce za výborné peníze! Akční cena 1 699 Kč.