Barová židle Paris Back short 66cm oranžová insp.Tolix

Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová,... více informací »
Barová židle Paris Back short 66cm oranžová insp.Tolix
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová,...

Barová židle Paris Back vyrobená z práškově lakovaného kovu je inovativním řešením pro všechny milovníky designu. Ocelová, ručně vyrobená stolička s průmyslovou formou dodá vašemu domácímu koutku relaxace kouzlo. Stolička je vyrobena výhradně z oranžově lakovaného kovu. Pomocí práškové metody k potažení stolice byl povrch jednotný a hladký. Další výhodou stoličky je nízké opěradlo, které zvyšuje komfort sezení, stejně jako praktická podpora nohou. Nohy instalované v plastové základně chrání podlahu před možným poškrábáním. Další výhodou stoličky je, že je stohovatelná.
Šířka sedadla: 30 cm
Hloubka sedadla: 30 cm
Max. zatížení: 120 kg
Výrobce: Möbler Unikátní a žádaný produkt naleznete bezstarostně na webu v populární kategorii barové židle! Najděte si podobné produkty ze zmíněné rubriky snadno online!

Tento vynikající výrobek Barová židle Paris Back short 66cm oranžová insp.Tolix od značky s dlouholetou tradicí Möbler snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Výhodně za cenu 1 699 Kč.